| ارتفاع | 30cm |
|---|---|
| عرض | 38cm |
| عمق | 30cm |
| رنگ | مشکی |
| نوع رمز | دیجیتال |
| گارانتی | 2 سال گارانتی پاد پولاد ایرانیان |
| قابلیت اتصال | به زمین |
| وزن | 18kg |
سیف باکس گنجینه H-300
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
ناموجود
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق




نقد و بررسی وجود ندارد.