سیف باکس 36EF پادپولاد
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
23,000,000 تومان
| نام تجاری | پاد پولاد ایرانیان |
|---|---|
| وزن | 14.5kg |
| ارتفاع | 38cm |
| عرض | 35cm |
| عمق | 36cm |
| رنگ | مشکی |
| نوع رمز | دیجیتال |
| ضد سرقت | دارای سیستم ضد سرقت به همراه آژیر |
| گارانتی | 2 سال گارانتی پاد پولاد ایرانیان |
| تعداد طبقات | 1 طبقه |
| قابلیت اتصال | به زمین |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق


نقد و بررسی وجود ندارد.