نقاط قوت محصول:
- وزن مناسب
- قیمت مناسب
گاوصندوق گنجينه EN-900
پرداخت درمحل در سراسر کشور
134,400,000 تومان
گاوصندوق گنجينه EN-900
| نام تجاری | گنجینه مهر پارس |
|---|---|
| وزن | 370kg |
| نوع رمز | رمز دیجیتال کره ای، اثر انگشتی |
| عرض داخلی | 50cm |
| عمق داخلی | 35cm |
| ارتفاع | 90cm |
| عرض | 60cm |
| عمق | 60cm |
| گارانتی | 2 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
134,400,000 تومان
نقد و بررسی وجود ندارد.