گاوصندوق تارا MR-940 PLUS
گاوصندوق تارا MR-940 PLUS
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
92,000,000 تومان
| نام تجاری | تارا سیف |
|---|---|
| ضد سرقت | هست |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
| وزن | 200kg |
| جنس بدنه | فولاد |
| اقلام همراه | 2 عدد رول بولت، 4 باتری قلمی، جاباتری، دفترچه راهنما |
| قالیت اتصال | زمین |
| نوع و تعداد قفل | دیجیتال |
| ارتفاع | 92cm |
| عرض | 54cm |
| عمق | 47cm |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق


نقد و بررسی وجود ندارد.