گاوصندوق نیم تنه خرم هرزگرد سوپر الیاژ
ارتفاع ۱۲۰
عرض ۷۵
عمق ۷۰
وزن ۸۰۰
ضد سرقت ضد برش
دارایه چرخ جهت جابجایی
گاوصندوق خرم 120 سوپر آلیاژ
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
| نام تجاری | خرم |
|---|---|
| ارتفاع | 120cm |
| عرض | 75cm |
| عمق | 70cm |
| وزن | 800kg |
| نوع رمز | دیجیتال، مکانیکی، اثر انگشتی |
| ضد سرقت | ✅ |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق


نقد و بررسی وجود ندارد.