نقاط قوت محصول:
- وزن مناسب
- قیمت مناسب
گاوصندوق گنجينه EN-700
پرداخت درمحل در سراسر کشور
118,000,000 تومان
گاوصندوق گنجينه EN-700
| نام تجاری | گنجینه مهر پارس |
|---|---|
| وزن | 300kg |
| نوع رمز | رمز دیجیتال کره ای، اثر انگشتی |
| عرض داخلی | 50cm |
| عمق داخلی | 30cm |
| ارتفاع | 70cm |
| عرض | 60cm |
| عمق | 55cm |
| گارانتی | 2 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
118,000,000 تومان
نقد و بررسی وجود ندارد.