گاوصندوق نیکا سیف
ضد سرقت
نسوز
ضد دیلم
رمز دیجیتال
پرداخت درمحل در سراسر کشور
103,500,000 تومان
گاوصندوق نیکا سیف
ضد سرقت
نسوز
ضد دیلم
رمز دیجیتال
| ارتفاع | 120cm |
|---|---|
| عرض | 70cm |
| عمق | 65cm |
| وزن | 400kg |
| نوع رمز | دیجیتال |
| ضد سرقت | هست |
| نسوز | هست |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
103,500,000 تومان
نقد و بررسی وجود ندارد.