گاوصندوق ایران کاوه 720k
گاوصندوق ایران کاوه 720k
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
44,500,000 تومان
| نام تجاری | ایران کاوه |
|---|---|
| ارتفاع | 72cm |
| عرض | 50cm |
| عمق | 50cm |
| وزن | 210kg |
| نوع رمز | کلیدی بدون رمز |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق

نقد و بررسی وجود ندارد.