| نام تجاری | ایران کاوه، ایران کاوه سفارشی |
|---|---|
| ارتفاع | 100cm |
| عرض | 45cm |
| عمق | 42cm |
| وزن | 200kg |
| نوع رمز | کلیدی بدون رمز |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
گاوصندوق ایران کاوه مدل 350SDKK سفارشی
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
51,000,000 تومان
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق



نقد و بررسی وجود ندارد.