| وزن |
5 ± 280 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد خارجی (میلیمتر) |
800*1200*600 |
| زبانه جلو |
5 |
| زبانه بالا |
4 |
| زبانه پایین |
2 |
| قطر زبانهها |
32 میلیمتر |
| جنس بدنه |
فولاد |
| ضخامت بدنه |
4 میلیمتر |
| ضخامت درب |
10 میلیمتر |
| مقاومت در برابر حریق | دارد |
| قابلیت اتصال (پیچ شدن) |
زمین |
| نوع لولا |
داخلی |
| تعداد طبقه |
یک عدد |
| صندوقچه مخفی |
دارد |
| صندوقچه بالا |
دارد |
| روشنایی داخل |
ندارد |
| نوع قفل |
دیجیتالی, کلیدی |
| نوع رنگ بدنه |
کورهای |
| اقلام همراه | ۴ عدد رول بولت, پاوربانک(جا باتری), چهار عدد باتری قلمی |
| گارانتی |
دارد |
گاوصندوق زیرویترینی سدید
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- قابل استفاده در فروشگاه های مختلف
- دارای 12 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش
- قابلیت اتصال به زمین با ۴ رول بولت
- دارای دو دولابچه با قفل مجزا
- دارای سیستم ضد حریق
- دارای سیستم ضد سرقت
- وزن 280 کیلوگرم
- ابعاد خارجی 60*120*80 سانتی متر
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
182,000,000 تومان
| نام تجاری | سدید |
|---|---|
| ارتفاع | 80cm |
| عرض | 120cm |
| عمق | 60cm |
| وزن | 300kg |
| ارتفاع داخلی | 65cm |
| عرض داخلی | 113cm |
| عمق داخلی | 46cm |
| نوع رمز | دیجیتال، اثر انگشتی |
| قابلیت نصب | زمین |
| اقلام همراه | 2 عدد رول بولت، 4 باتری قلمی، جاباتری، دفترچه راهنما |
| ضد سرقت | ✅ |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق







نقد و بررسی وجود ندارد.