| نام تجاری | خرم |
|---|---|
| ارتفاع | 155cm |
| عرض | 80cm |
| عمق | 65cm |
| وزن | 1200kg |
| ارتفاع داخلی | 133cm |
| عرض داخلی | 59cm |
| عمق داخلی | 35cm |
| نوع رمز | دیجیتال، مکانیکی، اثر انگشتی |
| ضد سرقت | ✅ |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
گاوصندوق خرم 155 سوپر تک درب
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق



نقد و بررسی وجود ندارد.