گاوصندوق خرم
ضد سرقت
نسوز
ضد دیلم
رمز اثر انگشتی
پرداخت درمحل در سراسر کشور
گاوصندوق خرم
ضد سرقت
نسوز
ضد دیلم
رمز اثر انگشتی
| نام تجاری | خرم |
|---|---|
| ارتفاع | 108cm |
| عرض | 40cm |
| عمق | 40cm |
| وزن | 350kg |
| ارتفاع داخلی | 45cm |
| عرض داخلی | 31cm |
| عمق داخلی | 27cm |
| ارتفاع داخلی طبقه پایین | 36cm |
| عرض داخلی طبقه پایین | 31cm |
| عمق داخلی طبقه پایین | 27cm |
| نوع رمز | اثر انگشتی |
| ضد سرقت | ✅ |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
نقد و بررسی وجود ندارد.