فایل سه کشو خرم PRO
دارای 3 عدد رمز دیجیتال
پرداخت درمحل در سراسر کشور
فایل سه کشو خرم PRO
دارای 3 عدد رمز دیجیتال
| نام تجاری | خرم |
|---|---|
| ارتفاع | 119cm |
| عرض | 55cm |
| عمق | 55cm |
| وزن | 185kg |
| ارتفاع داخلی | 55cm |
| عرض داخلی | 41cm |
| عمق داخلی | 55cm |
| نوع رمز | دیجیتال، مکانیکی، اثر انگشتی |
| ضد سرقت | ✅ |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
نقد و بررسی وجود ندارد.