| نام تجاری | سدید |
|---|---|
| ارتفاع | 150CM |
| عرض | 70cm |
| عمق | 50cm |
| وزن | 220kg |
| ارتفاع داخلی | 143cm |
| عرض داخلی | 64cm |
| عمق داخلی | 36cm |
| نوع رمز | دیجیتال، اثر انگشتی |
| قابلیت اتصال | زمین |
| اقلام همراه | 2 عدد رول بولت، 4 باتری قلمی، جاباتری، دفترچه راهنما |
| ضد سرقت | ✅ |
| نسوز | ✅ |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
گاوصندوق لاکچری اسلحه سدید 1500Le
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
132,000,000 تومان
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق






نقد و بررسی وجود ندارد.