| وزن | 12kg |
|---|---|
| ارتفاع | 25cm |
| عرض | 35cm |
| عمق | 25cm |
| رنگ | مشکی |
| نوع رمز | دیجیتال |
| گارانتی | 2 سال گارانتی پاد پولاد ایرانیان |
| قابلیت اتصال | به زمین |
سیف باکس گنجینه H-250
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
ناموجود
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق




نقد و بررسی وجود ندارد.