سیف باکس فرسام ES56
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
21,300,000 تومان
| نام تجاری | فرسام |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| ارتفاع | 52cm |
| عرض | 35cm |
| عمق | 36cm |
| وزن | 22kg |
| تعداد طبقات | 2 |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق



نقد و بررسی وجود ندارد.