| نام تجاری | خرم |
|---|---|
| ارتفاع | 185cm |
| عرض | 120cm |
| عمق | 55cm |
| وزن | 350kg |
| ارتفاع داخلی | 170cm |
| عرض داخلی | 110cm |
| عمق داخلی | 37cm |
| نوع رمز | دیجیتال، مکانیکی |
| ضد سرقت | هست |
| نسوز | هست |
| گارانتی | 1 سال گارانتی دارد |
کمد بود پانزر ایران کاوه نسوز (استوک)
پرداخت درمحل در سراسر کشور
- خدمات نصب از ۸ صبح تا ۱۲ شب (تهران)
- پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- سفارش تا تحویل در کمتر از ۳ ساعت (تهران)
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور
262,500,000 تومان
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.
شهر گاوصندوق | جست و جو، مقایسه و خرید آسان گاوصندوق



نقد و بررسی وجود ندارد.